PLANETDP // HABERLER // Kino no Tabi Animesinin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Keiichi Sigsawa'nın Kino's Journey - The Beautiful World hafif romanının yeni anime adaptasyonu Kino no Tabi -The Beautiful World- the Animated Series'in resmi internet sitesi açılış ve kapanış temasını seslendiren sanatçıyı, yeni bir afişi ve animenin gösterim tarihini açığa çıkardı.

Anime ekim ayında AT-X, Tokyo MX, Sun TV, KBS Kyoto ve BS11'de ilk gösterimi yapacak. Crunchyroll ise animenin canlı yayınını yapacak.

Nagi Yanagi (A Lull in the Sea, My Teen Romantic Comedy SNAFU, Bakemonogatari) animenin açılış ve kapanış şarkılarını seslendirecek.

Animenin kastı;
Kino rolünde Aoi Yuki
Hermes rolünde Soma Saito
Shizu
rolünde Yuichiro Umehara
Riku
rolünde Kenichirou Matsuda
Tea
rolünde Ayane Sakura
Shisho
(Usta) rolünde Lynn
Aibo
(Ortak) rolünde Kazuyuki Okitsu

Tomohisa Taguchi (Persona 4 the Golden Animation, Persona 3 the Movie #4 Winter of Rebirth, Twin Star Exorcists) animeyi Lerche'de yönetiyor. Yukie Sugawara (Overlord, Hina Logi: from Luck & Logic) ise dizinin senaryosundan sorumlu. Ryoko Amisaki (Sumomomo Momomo - Chijo Saikyo no Yome, Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School: Future Arc) de Kouhaku Kuroboshi'nin orijinal animasyon tasarımlarını uyarlıyor. EGG FIRM ise yapımı üstleniyor.

Hikaye Hermes adında konuşan bir motosiklete binen genç gezgin Kino'nun gezilerini konu alıyor. Gezileri boyunca gittikleri her yerde sadece 3 gün harcayarak farklı yerlerin insanlarını ve kültürlerini keşfediyorlar.

Sigsawa, Kino's Journey serisini 2000 yılında ASCII Media Works' Dengeki HP'de yayımlamaya başladı ve Kadokawa da 20. sayıyı geçen ekim ayı piyasaya sürdü. Roman 2003 yılında 13 bölümlük bir animeye uyarlandı ve filmleri de 2005 ile 2007 yıllarında gösterime girdi.

Kaynak: animenewsnetwork.com

Yorumlar (0)