PLANETDP // HABERLER // Ken Jeong ve Mathilde Ollivier, Boss Level Filminde Yer Alacak

Aksiyon/gerilim filmi Boss Level'in Mel Gibson (Daddy’s Home 2), Frank Grillo (Captain America: The Winter Soldier) ve Naomi Watts'tan (Twin Peaks) oluşan kadrosuna Ken Jeong (Dr. Ken) ve yeni oyuncu Mathilde Olliver da katıldı.

Boss Level, öldüğü günde bitmek tükenmek bilmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan Roy Pulver (Grillo) isimli emekli özel kuvvetler subayını konu alacak. Wallis, dişlerden nefret eden ama hastasına (Roy) aşık olan Alice isimli bir dental hijyenisti canlandıracak. Roy bu özel günü, kimin sorumlu olduğunu bulana ve döngüye bir son verene kadar birçok kez tekrar etmek zorundadır. Alice çoğunlukla bu tekrar eden hikayenin bir parçasıdır. Öyle ki bazen o gün Roy'u öldürmeye çalışan ilk suikastçi olarak onunla aynı yatağı paylaşmaktadır.

Boss Level'in yapımcılığını ve finansörlüğünü Randall Emmett ile George Furla üstlenecek. Lorenze di Bonaventura ve Mark Vahradian da yapımcılık yapacak. Carnahan ve Grillo'nun War Party'si ile Scott Free'nin Jules Daly'si ise baş yapımcılığı üstlenecek. Filmin yönetmenliğini senaryoyu yazan Joe Carnahan (Death Wish) yapacak.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)