PLANETDP // HABERLER // Kelly Marie Tran, Croods 2’nin Seslendirme Kadrosuna Katılıyor

Comingsoon’un haberine göre, Stars Wars aktrisi Kellie Marie Tran, Universal Pictures’ın 2013’te Akademi Ödülü adaylığı bulunan animasyon filminin devamı olacak aile komedisi The Croods 2’nin seslendirme kadrosuna resmi olarak katıldı. Tran, Bettermans'ların tek çocuğu olan Dawn karakterini seslendirecek. Karakterinin ailesi de kadroya yeni eklenen üyeler Leslie Mann (Blockers) ve dört kez Emmy ödülü kazanmış olan Peter Dinklage tarafından seslendirilecek.

Yönetmen Joel Crawford bir açıklamasında, “Kelly stüdyoya girdiği anda Dawn Betterman’i bulduğumuzu anladık. Role harika bir acayiplik ve canlılık katıyor, harika kadromuza gerçekten muhteşem bir ekleme oldu," dedi.

DreamWorks Animation sizi 2021’de The Croods 2 ile eski zamanlarda yepyeni bir maceraya davet ediyor. İkinci filmde, Croodlar mağaradan ayrılmalarından sonraki en büyük tehlikeyle karşılaşacak: başka bir aile. Nicholas Cage (Mandy), Emma Stone (Maniac), Ryan Reynolds (Deadpool 2), Catherine Keener (Kidding), Cloris Leachman (American Gods) ve Clark Duke (I’m Dying Up Here) da ilk filmdeki rolleriyle yine bizimle buluşacak.

Yapımcılığını Mark Swift’in yapacağı bu ikinci filmi Joel Crawford yönetecek.

İlk filmde dünyaya tarih öncesi zamanın ilk ailesi, Croodlar tanıtılmıştı. Akademi adaylığı bulunan komedi filmi değişen dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir klan hakkındaydı ve bu bizehem hangi zamanda olursak olalım ailemizin önemini hatırlatırken hem de ne kadar az geliştiğimizi göstermesiyle dünya çapında büyük kitleleri kendisine çekti.

Filmin gelişme süreci oldukça zorluydu, en başta ikinci filmin ilk filmden iki yıl sonra yayımlanması kararlaştırıldı fakat çıkış tarihi sürekli ertelenip durdu ve Kasım 2016’da da DreamWorks filmi iptal etti. Universal’ın animasyon stüdyosunu satın almasıyla da yapımın tekrar masaya yatırıldığı ve 2020’de yayımlanması planlandığı açıklandı.

The Croods 2, 23 Aralık 2020’de vizyona girecek.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Kill Master- 11/06/2019 08:11 Id:840

Bu bir ara iptal olmuştu. Döndüğüne sevindim. Güzel animasyondu.