PLANETDP // HABERLER // Justice League Bestecisi Danny Elfman Olacak

The Hollywood Reporter'ın bugün efsanevi Danny Elfman'in süper kahraman topluluğunu orkestralayacağı haberini vermesiyle Justice League'in bestecisi bulunmuş oldu. Dört kez Academy Ödülü adayı olan Elfman, DC Comics dünyalarına hiç de yabancı değil ve aslında League'in iki üyesinin temalarını çoktan besteledi bile. Tim Burton'ın 1989 yapımı Batman (Ve 1992 yapımı devamı Batman Returns.)'ini orkestraladı ve ayrıca 1990 yapımı Flash dizisinin temasını besteledi.

The Trade, Joss Whedon'ın Zack Synder'dan devralmasıyla Londra'da Justice League için ilave fotoğraf çekiminin başladığını not ediyor. Whendon önceden Elfman ile Avengers: Age of Ultron'da çalışmıştı. Elfman'den önce Justice League bestecisi olacağı düşünülen Junkie XL ise Warner Bros. Pictures ve MGM'nin video oyunu uyarlaması Tomb Raider'a yönelecek.

Synder ve Terrio'nun hikayesinden Chris Terrio tarafından oluşturulan senaryodan yönetilen Justice League kadrosunda Batman rolünde Ben Affleck, Superman rolünde Henry Cavill, Wonder Woman rolünde Gal Gadot, Aquaman rolünde Jason Momoa, The Flash rolünde Ezra Miller, Cyborg rolünde Ray Fisher, Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe, Lex Luthor rolünde Jesse Eisenberg, Alfred Pennyworth rolünde Jeremy Irons, Martha Kent rolünde Diane Lane, Queen Hippolyta rolünde Connie Nielsen ile beraber Commissioner Gordon rolünde J.K. Simmons ve Lois Lane rolünde Amy Adams yer alıyor. Warner Bros. tarafından yayınlanan resmi Justice League kast listesinde yer almasalar da Ciaran Hinds'in Steppenwolf'u, Amber Heard'ün Mera'yı ve Kiersey Clemons'un ise Iris West'i oynaması bekleniyor.

Justice League 10 Kasım'da sinemalarda.

Danny Elfman'in Justice League bestecisi olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Elfman tarafından bestelenen en sevdiğiniz fon müziği nedir? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)