PLANETDP // HABERLER // Jurassic World: Fallen Kingdom'dan Son Fragman Yayınlandı

Universal Pictures, yönetmenliğini J.A. Bayona'nın yaptığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık'ın son fragmanını yayınlandı. Kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe SpallIsabella SermonBD Wong ve Jeff Goldblum gibi oyuncuların bulunduğu film, 8 Haziran'da vizyona girecek. İlk filmin başarısının ardından hemen ikincisi duyurulan serinin üçüncü filmi ise 2021'de vizyona girecek.

Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar, hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer hâline gelmiştir.

Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinozorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue'yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

 

Yorumlar (1)

Putte- 04/20/2018 09:04 Id:464

Serinin her filmini beğenerek izledim.