PLANETDP // HABERLER // Julianne Moore ve Finn Wolfhard, When You Finish Saving The World’ün Kadrosunda

Jesse Eisenbergün yaratıcılığı ve çalışkanlığı hayranları tarafından bilinen bir gerçek ve onu şimdi bir de başrollerinde Julianne Moore ve Finn Wolfhard’ın yer alacağı When You Finish Saving The World isimli komedi-drama filminde yönetmen koltuğunda göreceğiz.

Ayrıca, konu Eisenberg olduğunda işler tabii ki burada kalmıyor, kendisi ayrıca filme ilham veren dinlenebilir kitabın da yazarlığını üstlendi. Söylenenlere göre, senaryonun detayları saklı tutuluyor fakat bir anne-oğul hakkında olacak. Daha önce bahsi geçen kitapsa üç farklı zamanda üç farklı aile üyesiyle geçiyor; yeni doğan oğluyla bağ kurmaya çalışan Nathan, içinde bulunduğu ilişkideki ve hayattaki yerini bulmaya çalışan genç üniversite öğrencisi Rachel ile nereden geldiğini ve nereye gideceğini anlamayı uman genç Ziggy.

İki Zombieland filminde Eisenberg ile birlikte rol alan Emma Stone da filmin yapımcı kadrosunda ve çekim programı ayarlandığında filmin çekimlerine başlanacak. Şu anda tüm filmlerin yapımının durdurulması ve Wolfhard’ın salgından etkilenen Stranger Things 4 çekimlerinin de içinde bulundukları bu durumda bir payı bulunuyor.

Kaynak: Empire

Yorumlar (0)