PLANETDP // HABERLER // Joss Whedon, Batgirl'ün Yapımından Çekildi

Yeni haberlere göre yaklaşık bir yıllık gelişim sürecinden sonra yazar ve yönetmen Joss Whedon, Warner Bros.'un Batgirl filminden çekildi.

Whedon açıklamasında "Batgirl o kadar heyecan verici bir proje ve Warners/DC o kadar işbirlikçi ve destekleyici ortaklar ki aslında bir hikayem olmadığını fark etmem aylarımı aldı." yorumunda bulundu ve "Geoff, Toby ve diğer herkese geldiğimde beni samimi karşıladıkları ve ben şey olduğumda -"Başarısız."dan daha seksi bir kelime var mı?- anlayışlı oldukları için minnettarım." dedi.

Whedon'un Batgirl filminin sürekli gelişen DC Evreni'nin bir parçası olacağı önceden doğrulanmıştı. Ancak başkanlık düzenlemeleri ve Justice League hüsranından sonra projenin stüdyo için bir öncelik olup olmayacağı belli değil.

Batgirl filmiyle ilişkili başka yapımcılar olmasa da Toby Emmerich, Jon Berg ve Geoff Johns stüdyo için projeyi denetleyecekti.

Batgirl çizgi romanda ilk kez 1967 yılında komisyon üyesi James Gordon'un kızı Barbara Gordon olarak ortaya çıktı. Sonrasında ise Gotham şehrinde Batman ve Robin'in müttefiği oldu.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)