PLANETDP // HABERLER // Jon Bernthal, The Walking Dead'e Geri Dönüyor

Jon Bernthal kadrodan arkadaşları olan Andrew Lincoln ve Norman Reedus ile beraber yakalanınca TVLine, oyuncunun önümüzdeki sezon Shane Walsh karakterini yeniden canlandırmak için The Walking Dead'e geri döneceğini doğruladı.

Kaynaklara göre Bernthal en azından bir bölümde yer alacak. Shane en son Rick tarafından öldürüldükten sonra Carl Grimes'ın işini bitirdiği bir zombi olarak görülmüştü. Bu sebeple Bernthal'ın dokuzuncu sezondaki rolünün ya bir flashback ya da bir halüsinasyon olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca Bernthal'ın dönüşü Andrew Lincoln'ün dizideki son bölümünün bir parçası olabilir.

Robert Kirkman tarafından yazılan bir çizgi roman serisinden esinlenen The Walking Dead, zombi kıyametinin ardından geçen ayları ve yılları konu alıyor. Hayatta kalan bir grup insan Rick Grimes isimli bir şerifin önderliğinde güvenli bir ev umuduyla yolculuk eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan yer alıyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)