PLANETDP // HABERLER // Joker'in İlk Kısa Fragmanı Yayınlandı

Warner Bros. Pictures, Joker'in ilk kısa fragmanını yayınladı.

Filmin oyuncu kadrosunda Zazie Beetz (Deadpool 2), Bill Camp (Red Sparrow, Molly’s Game), Frances Conroy (American Horror Story, Castle Rock), Brett Cullen (42, Narcos), Glenn Fleshler (Billions, Barry), Douglas Hodge (Red Sparrow, Penny Dreadful), Marc Maron (Maron, GLOW), Josh Pais (Motherless Brooklyn, Going in Style) ve Shea Whigham (First Man, Kong: Skull Island) yer alıyor.

Todd Phillips (The Hangover üçlemesi), yazar Scott Silver (The Fighter) ile beraber DC karakterlerinden esinlenerek yazdığı senaryodan yönetmenlik yapıyor. Filmin yapımcılığını Philips, Bradley Cooper ve Emma Tillinger Koskoff üstleniyor. Baş yapımcılıkla ise Richard Baratta, Joseph Garner ve Bruce Berman ilgileniyor. 

Joker, 4 Ekim tarihinde vizyona girecek.
 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

TheJoKeR- 04/04/2019 05:04 Id:660

Şu filmde keşke The Dark Knight daki jokerin maskesini kullansalardı ne olurdu sanki.Burada palyaço gibi , karakterin ağırlığını kaldıracak bir maske değil.İkincisi ise bu kadar zor bir rolün altından kalkabilecekmi çok merak ediyorum.2008 deki top performansdan sonra işi gerçekten çok ama çok zor.