PLANETDP // HABERLER // John Wick: Chapter 3'ün Çekimleri Başladı

Dan Laustsen, John Wick: Chapter 3'ün çekimlerinin New York'ta başlaması şerefine birkaç tane kamera arkası fotoğraf paylaştı.

Derek Kolstad'ın yazdığı senaryodan Chad Stahelski tarafından yönetilen John Wick: Chapter 3, 17 Mayıs 2019'da vizyona girecek. Devam filminde Common, Laurence Fishburne ve Ruby Rose'un rollerini yeniden canlandırması bekleniyor. Hiroyuki Sanada'nın (The Wolverine) ise kötü adamı canlandırdığı söyleniyor.

Filmin konusuyla ilgili detaylar yakın zamanda açığa çıkmıştı;

“John Wick (Keanu Reeves) iki sebepten ötürü kaçmaktadır; dünya genelinde hayatı karşılığında 14 milyon dolar teklif eden açık bir sözleşmeyle hedef haline gelmesi ve Continental Hotel'de birinin canını alarak ana kuralı çiğnemesi. Kurban, açık sözleşme emrini veren 'High Table' üyesinin ta kendisiydi. John'un çoktan infaz edilmiş olması gerekirken Continental'ın yöneticisi Winston nezaketen kendisine bir saatlik zaman tanır. Bir saatin ardından üyeliği iptal edilen, tüm servislerden men edilen ve diğer üyelerle iletişimine son verilen John; hayatta kalmak için hizmet endüstrisini kullanarak New York City'de yoluna çıkan herkesle ölümüne dövüşmeye başlar”

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

Putte- 05/12/2018 03:05

Her ikisi de süperdi. 3.sünü merakla bekliyoruz.

Yusuf Ugur- 05/14/2018 02:05

Aksiyonun dozajını arttırmaya devam