PLANETDP // HABERLER // James Marsden, Tarantino'nun Yeni Filmi Once Upon a Time in Hollywood'un Kadrosunda

James Marsden (X-Men serisi, Westworld), Quentin Tarantino'nun Once Upon a Time in Hollywood filminin kadrosuna katılacak. Ayrıca oyuncu kadrosuna Marsden ile beraber çocuk oyuncu Julia Butters (American Housewife, Transparent) da katıldı.

Marsden ve Butters'ın katıldığı kadroda Leonardo DiCaprio (Django Unchained), Brad Pitt (Inglorious Basterds), Margot Robbie (I, Tonya), Burt Reynolds (Smokey and the Bandit), Timothy Olyphant (Santa Clarita Diet), Michael Madsen (Sin City), Tim Roth (Selma), Damian Lewis (Billions), Luke Perry (The Fifth Element), Emile Hirsch (Speed Racer), Dakota Fanning (The Alienist), Clifton Collins (Pacific Rim), Keith Jefferson (The Hateful Eight), Nicholas Hammond (The Sound of Music) ve Al Pacino (Scarface) gibi isimler bulunuyor.

Tarantino'nun yeni filmi 1969 yılının yaz döneminde Los Angeles'ta geçiyor ve başarılı bir televizyon dizisinin ardından film işine girmeye çalışan erkek bir oyuncuyu konu alıyor. Oyuncunun kader arkadaşı olan dublörü de aynı şeyi hedeflemektedir. Sharon Tate ve dört arkadaşının Charles Manson tarikatının destekçileri tarafından dehşet verici bir şekilde öldürülmesi asıl hikayenin temelini oluşturacak.

Once Upon a Time in Hollywood, Tarantino'nun gerçek hayattan uyarlanan ilk filmi olacak. Inglorious Basterds teknik olarak 2. Dünya Savaşı'nda geçmesine ve Adolf Hitler ile Winston Churchill'i dahil etmesine rağmen gerçek tarihi olayları ele almamıştı.

Once Upon a Time in Hollywood, 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)