PLANETDP // HABERLER // IT Chapter Two'dan İlk Fragman Yayınlandı

Warner Bros. ve New Line, 2017 yılında gişede harikalar yaratan IT filminin devamı olan IT Chapter Two'nun fragmanını yayınladı.

IT Chapter 2'nin ana oyuncu kadrosunda Bill rolünde James McAvoy (X-Men serisi, Split), Beverly rolünde Jessica Chastain (Crimson Peak, The Martian), Richie rolünde Bill Hader (Barry, Trainwreck), Ben rolünde Jay Ryan (Beauty and the Beast), Eddie rolünde James Ransone (Generation Kill), Stanely Uris rolünde Andy Bean (Here and Now), Mike rolünde Isaiah Mustafa, Henry Bowers rolünde Teach Grant (Altered Carbon, Damnation), Bill'in eşi rolünde Jess Weixler (The Son, Chained for Life), Adrian Mellon rolünde Xavier Dolan (Boy Erased), Tom Rogan rolünde Will Beinbrink (Queen of the South) ve tabii ki de palyaço Pennywise rolünde Bill Skarsgård bulunuyor.

IT'in ikinci kısmı Gary Dauberman tarafından kaleme alınacak. Yönetmenliğini bir kez daha Muschietti'nin yaptığı film 6 Eylül 2019'da vizyona girecek.

IT geçen yılın Eylül ayında vizyona girdi ve açılış haftasını 123.1 milyon dolarla kapattı. Böylece Eylül ayında ve sonbaharda vizyona giren korku filmleri arasında en yüksek kazançlı açılış haftasına sahip oldu. +18 filmler arasında en yüksek kazançlı açılış haftasını sadece 9 milyon dolar farkla Deadpool'a kaybetti ve ikinci oldu. Film uluslararası gişede 700 milyon dolardan fazla kazandı ve tüm zamanların en çok kazanan korku filmi oldu.
 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)