PLANETDP // HABERLER // İşte Mission: Impossible 6'nın Müthiş Kadın Kastı

Geçen haftanın Michelle Monaghan'ın Mission: Impossible 6 kastına katılması haberleriyle şu an gelecek yıl seriye eklenecek Mission: Impossible filmi için müthiş bir grup kadın baş rol ile karşı karşıyayız. Yazar ve yönetmen Christopher McQuarrie'nin filmin kastı için birkaç beklenmedik geri dönüş duyurusunda bulunduğunda Monaghan'ın karakteri filmdeki en belirgin yarım kalmış iş gibi duruyordu, bu yüzden Monaghan'ın kasta dahil olması hem heyecan verici olmuş hem de pek şaşırtıcı olmamıştı. Bu seri her zaman filmleri arasında devamlılık sağlamaya çalışmıştır ve Ethan Hunt'ın karısını geri getirmek gösteriye duygusal açıdan ağırbaşlılık katmak için mükemmel bir yoldu.

Ayrıca McQuarrie yetenekli kadın kastıyla gösteriş yapmak için beklemiyor. Yakın zamanda McQuarrie hızlıca bir fotoğraf çekmek için kadın kastını (Monaghan, Rebecca Ferguson, Angela Bassett ve Vanessa Kirby.) topladı. Yönetmen sonuçları bu haftasonu sosyal medya hesabında paylaştı ve fotoğraf gün gibi ortada;

En güzel kısmı ise bu kadın oyuncuların meydan okuma izinlerinin olmaması şansı neredeyse %0. Yıllardır biliyoruz ki Tom Cruise filmleri bir kadın oyuncunun sahnede eşit muamele görebileceği, belki de, Hollywood'daki en iyi yerdir. Hatta geçen yılın Ekim ayında Vulture koca bir makaleyi aksiyon filmlerinde bir kadının bulunabileceği en iyi yerin Tom Cruise'un yanı olduğu fikrine adamıştı. Eğer kendinizi Bassett ve Monaghan gibi kadın oyuncuların sahnede Cruise ve şirket ile eşit tutulacağı konusunda endişelenirken buluyorsanız büyük ihtimalle bir Mission: Impossible filmi izlememişsinizdir. Filmleri en kısa sürede izlemenizi tavsiye edebilir miyim? Gerçekten herkesin söylediği kadar eğlenceliler.

Mission: Impossible 6 kastı ayrıca Henry Cavill, Alec Baldwin, Simon Pegg ve (Tabii ki.) Ving Rhames'ı içeriyor. Film görevini 27 Temmuz 2018'de sinemalarda sergileyecek.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)