PLANETDP // HABERLER // Iron Fist’in Yapımı Başlayacak

Yeni yaratıcı takımı ve Misty Knight’ın dahil oluşunu düşünürsek kuşkusuz bir şekilde Iron Fist’in 2. Sezonuna karşı açık görüşlüyüz. Üstelik yayın öncesi görüntüler için de çok beklememize gerek kalmayabilir.

Marvel, Iron Fist’in 2. Sezonunu Comic-Con’da daha yeni duyurmuş olsada Screen Geek’ten gelen yeni bir habere göre 1. Sezon oyuncusu Sacha Dhawan yapıma Aralık ayında başlanacağını öngörmüş. Ayrıca Dhawan, Davos’un geri dönüp dönmeyeceği konusunda kararsız görünüyor (Kesinlikle dönecek.)

“ Benim dahil olup olmayacağım kesinlikle henüz doğrulanmadı ama bir aksilik olmazsa Aralık’ta başlayacaklar. Biliyorsunuz ki herşey olabilir, Marvel her türlü duruma adapte olmak konusunda oldukça iyi iş çıkarıyor...

Umarım daha çok gizemli olan tarafı görürüz. Karakterimle ilgili olan ve benim için en ilgi çekici olan kısım K’un Lun’un dünyası. Danny ve Davos’un K’un Lun’daki eğitimlerini daha fazla görmeyi çok isterim. Şu The Thunderer Lei-Kung ile olan eğitim. Umarım bunların hepsini görürüz. İlginç bir dinamik olduğunu düşünüyorum. Anlatılması gereken bir hikaye mevcut.”

Iron Fist'in 2. Sezonu için Raven Metzner (Sleepy Hollow) daha gerçekçi olacak tamamen yeni yazarlar getirttiriyor ve yöneticilik görevlerini Scott Buck'tan devralıyor. Simone Missick ise kasta Misty Knight rolüyle katılıyor.

2018'de yayınlanması beklenen Jessica Jones'un 2. Sezonu, Luke Cage'in 2. Sezonu ve Daredevil'ın 3. Sezonunu düşünürsek Iron Fist'in 2. Sezonunun hala 2019'a kadar bekleme ihtimali var. Danny Rand'in dönüşü yaklaştıkça daha fazla haber için takipte kalın.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)