PLANETDP // HABERLER // Indiana Jones 5 2022'de Bizlerle

Indiana Jones 5 için bekleyiş uzadı. Steven Spielberg’ün yönetmenliğinden ayrılmasıyla James Mangold filmin başına geçti. Hal böyle olunca Dr. Jones’u en erken 2022 yılında izleyebileceğimizi öğrenmek herkes için de büyük bir sürpriz oldu.

Şu anda hepimizi etkileyen Covid-19 salgınından dolayı Disney de birçok filmini ileri tarihe attı. Bu durum Indiana Jones’u da etkiledi. Önümüzdeki yıl 9 Haziran’da gösterime girmesi plananan film en erken 29 Haziran 2022 yılında bizlerle olabilecek. Bu durum aslında film yapımcılarına filmleri üzerinde daha fazla çalışma imkânı sundu.  Salgından dolayı film yapımının durdurulması da bekleyişlerin uzamasında diğer bir etken…Gördüğünüz gibi Indy’nin de gücü her şeye yetmiyor.

Siz de Harrison Ford’un tarihe damgasını vuracak bir diğer serüveninde karşılaşacağı zorlukları nasıl atlatacağını görmek için sabırsızlanıyorsanız, dişinizi biraz daha sıkmanız gerekecek… Belki de bu sefer Ford’un seslendirmesiyle Terry Notary’i "mo-cap kıyafeti" (hareketleri algılayıp sanal ortama aktaran kıyafet) içinde Indy’i canlandırırken izleriz, ama dediğimiz gibi bunun için biraz beklememiz gerekecek.

Kaynak: Empire Online

Yorumlar (2)

Putte- 04/07/2020 01:04 Id:1030

CoVid19 sinema sektörünün ürünlerinde de önümüzdeki yıl farketmeye başlayacağımız bir boşluk yaratacak anlaşılan.

nickmickyook- 04/15/2020 12:04 Id:1038

Harrison Ford çok yaşlandı artık, bana yeni bir aktör ile seriye baştan başlanılması veya İndiana Jones'un oğlu falan gibi bir seriye başlanılması daha mantıklı geliyor, zira İndiana Jones 4 çok kötüydü.