PLANETDP // HABERLER // Hunters'ın Fragmanı Yayınlandı

Amazon Prime Video, Jordan Peele'in baş yapımcı olarak hizmet verdiği Hunters dizisinin fragmanını yayınladı. Al Pacino ve Logan Lerman'in başrollerde oynadığı, aksiyon ve gerilim dolu Nazi avı dizisi 21 Şubat tarihinde gösterime girecek.

Dizinin kadrosunda Jonah Heidelbaum rolünde Logan Lerman, ilk defa bir dizide rol alan Al Pacino, Emmy Ödülü adayı Dylan Baker (The Good Wife),  Jerrika Hinton (Grey’s Anatomy), Greg Austin (Class), Catherine Tate (The Office), Josh Radnor (Rise), Tiffany Boone (Beautiful Creatures), Saul Rubinek (Warehouse 13) , Lena Olin (Enemies), Carol Kane (Hester Street), Kate Mulvany (The Great Gatsby), James Le Gros (Drugstore Cowboy), Ebony Obsidian (If Beale Street Could Talk), Caleb Emery (Little), Henry Hunter Hall (When They See Us) ve Jeannie Berlin (The Night Of) yer alıyor.

Dizi, 1977 yılında New York şehrinde geçiyor ve Hunters isimli bir grubu konu alıyor. Grup, yüzlerce eski üst düzey Nazi memurunun aralarında yaşadığını ve Dördüncü Reich'i ABD'de gerçekleştirmek için komplo kurduğunu öğrenir. Hunters, Nazileri adalete teslim etmek ve soykırım planlarına engel olmak için kanlı bir ava çıkar. Hikaye, yaşanmış olaylardan esinleniyor.

The Hunt'ın yapımcılığını Jordan Peele'in Monkeypaw Productions ve Sonar Entertainment'ı üstlenirken, Peele ve Win Rosenfeld (Dark Net) Monkeypaw için baş yapımcı olarak hizmet veriyor. Tom Lesinski (Mr. Mercedes) ve Jenna Santoianni de baş yapımcı olarak hizmet verecek.
 

Kaynak: ComingSoon

 

Yorumlar (0)