PLANETDP // HABERLER // House of Cards'ın Son Sezonunun Gösterim Tarihi Belli Oldu

Netflix, House of Cards'ın altıncı ve son sezonunun 2 Kasım'da gösterime gireceğini açıkladı.

Golden Globe kazananı ve Emmy Ödülü adayı Robin Wright dizide Amerika Birleşik Devletleri başkanı Claire Underwood'u canlandırmak için geri dönüyor. Son sezon için oyuncu kadrosuna geri dönen isimler arasında Michael Kelly, Jayne Atkinson, Academy Ödülü adayı Patricia Clarkson, Emmy Ödülü adayı Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott ve Boris McGiver da yer alıyor.

House of Cards'ın baş yapımcılığını Melissa James Gibson, Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher , Joshua Donen , Dana Brunetti , Eric Roth , Michael Dobbs ve Andrew Davies yapıyor. Beau Willimon'un yarattığı dizinin yapımcılığını ise Donen, Fincher ve Roth üstleniyor.

House of Cards, 2013 yılında Primetime Emmy Ödülleri'nde büyük adaylıklar alan ilk orijinal online dizi oldu. Dizi bugüne kadar 7 kazanmayla beraber 53 Emmy adaylığı elde etti.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

timoti- 08/09/2018 03:08 Id:562

Kevin Spacey'nin geri dönmediğini belirtme gereği bile duymamışlar. Adam o derece silindi gitti

Putte- 08/29/2018 10:08 Id:580

Müthiş bir dizidir. Seyretmemiş olanlara şiddetle tavsiye ederim. Kevin Spacey olmadan nasıl olacak dizi bilemiyorum. Diziyi sürüklüyordu adam tek başına neredeyse. Çok iyi bir oyuncu. Kendini bu şekilde bitirmesi yazık oldu.