PLANETDP // HABERLER // Hiroya Oku ve Kengo Hanazawa'dan Yeni Manga Projeleri Geliyor

Big Comic Superior dergisinin geçtiğimiz hafta yayımlanan 23. sayısındaki haberine göre Hiroya Oku (Gantz, Inuyashiki) ve Kengo Hanazawa'nın (I am a Hero) yeni manga serilerine başlayacakları duyuruldu. Mangaka Oku'nun GIGANT adını verdiği (en sağdaki resim) yeni serisinin ilk ayağı 8 Aralık'ta piyasaya sürülecek. Manganın konusu hakkında detaylı bir açıklama yapılmasa da romantizm ağırlıklı olacağı belirtiliyor.

Öte yandan Shogakukan, mangaka Hanazawa'nın yeni serisinin ne olacağını (en soldaki resim) ileriki bir tarihte açıklayacağını duyurdu. Dergide ayrıca Haito Torishima'nın Kono Koi wa Tsumi nano ka!? mangasının 12 Ocak'ta, Aki Yamamoto'nun (Humanitas) kaleme aldığı Kenja no Gakusha mangasının ise 26 Ocak'ta okuyucu karşısına çıkacağı duyuruldu. Yugo Ishikawa ise (Sprite, Wonderland, Yoiko, Fighting Beauty Wulong) BABEL adını verdiği yeni tarihsel manga serisini 22 Aralık'ta yayımlayacak.

Mangaka Oku önceki serisi olan Inuyashiki'yi 22 Eylül'de sonlandırmıştı. Kuzey Amerika'da Kodansha Comics tarafından yayım hakları satın alınan manganın dijital yayım haklarıysa Crunchyroll'a ait. Seriye ait live-action filminiyse daha önce Oku ile birlikte çalışmış olan Shinsuke Satō'nun yönetecek.

Kaynak: ANN

Çeviri: jailbird707

Yorumlar (0)