PLANETDP // HABERLER // High School DxD Hero Animesinden Tanıtım Videosu Yayımlandı

Media Factory, 2017 Fantasia Bunko Festivali'ndeki bir etkinlikte High School DxD TV serisinin dördüncü sezonu olan High School DxD Hero (2018) animesinin ilk tanıtım videosunu yayımladı. 

 

Passione (Haitai Nanafa, Hinako Note, Rail Wars!) stüdyosunda yönetmenlik koltuğuna Yoshifumi Sueda (Rail Wars!) oturacak. Seri kompozisyonu Kenji Konuta (Blood Lad, Servamp, Library War), karakter tasarımlarıysa  Makoto Uno (The Qwaser of Stigmata, Rail Wars!, Love Hina) tarafından hazırlanacak.

Yazar Ichiei Ishibumi ve çizer Miyama-Zero'nun High School DxD hafif romanlarından uyarlanan serinin üç sezonunu da Tetsuya Yanagisawa yönetmişti.

Seri, Hyoudou Issei adlı bir lise öğrencisinin daha ilk randevusunda bir kız tarafından öldürülüp iblis olarak dirilmesini ve Yıkım Prensesi Rias Gremory'nin emri altında yaşadığı olayları konu alır.

2008 yılında başlayan hafif romanın yirmi üçüncüsü, Kadokawa tarafından 18 Mart'ta yayımlandı. Bir sonraki hafif roman 17 Kasım'da yayımlanacak. İlk anime uyarlaması Japonya'da 2012 yılında gösterime girmişti. High School DxD New adlı ikinci sezon Temmuz 2013'te, High School DxD BorN'sa Nisan 2015'te yayımlanmıştı. Serinin ilk üç sezonunun Kuzey Amerika'daki yayımcısı FUNimation Entertainment idi.

Kaynak: AnimeNewsNetwork

Çeviri: BuDu

Yorumlar (1)

Kanpuu- 10/22/2017 03:10 Id:265

Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu: https://youtu.be/JpONJIpTe2g