PLANETDP // HABERLER // HBO Yöneticisi Game of Thrones Finalini Savundu

HBO yöneticilerinden biri Game of Thrones'un son sezonunu savundu.

Rekor sayıda izleyici çekmesine rağmen dizinin son altı bölümü hayranları bölmeyi başardı. Hayranların birçoğu senaryoyu ve Daenerys Targaryen'in hikayesinin olay örgüsünü eleştirdi. Öyle ki hayal kırıklığına uğramış bir hayran, HBO'nun son sezonu yeniden çekmesini talep eden bir imza kampanyası başlattı ve bir milyondan fazla insan bu kampanyayı imzaladı.

HBO'nun programlama şefi Casey Bloys, izleyiciler arasında bir bölünme beklediklerini söyledi. Ayrıca dizinin showrunnerları David Benioff ile DB Weiss'ı överek ikilinin iyi bir iş çıkardığını belirtti.

Bloys, Variety ile yaptığı röportajda "Bir dizinin gidişi her zaman üzücüdür. Fakat bu televizyon hayat döngüsünün bir parçası ve hayat devam ediyor. Tabii biz açıkça diziyle çok gurur duyuyoruz." yorumunda bulundu.

Bloys “Böylesine büyük bir dizi için herkesi memnun etmenin imkansız olduğu bir yere kadar bekleniyordu diye düşünüyorum. Kabaca bazıları tarafından beğenilen ve bazıları tarafından beğenilmeyen olarak ikiye bölündü. Bu da aşağı yukarı beklenendi. Bence ekip kocaman bir uçak indirdi ve bunu yaparken harika bir iş çıkardı. Fakat asla herkesi mutlu edemezsiniz, zaten hedef de bu olmamalı.” sözleriyle dizinin hayranları bölüşüne değindi.

Kaynak: Independent

Yorumlar (3)

ango     05/25/2019 07:05 Id:677


Seyredenlerin %90'ı beğenmemiş adam hala diyor ki herkesi mutlu edemezsiniz bazıları beğenecek bazıları beğenmeyecek bu normal.Son sezon rezaletti hele Dany'i getirdikleri durum.Hala kendilerini aklama peşindeler..

İpsizUcurtma     05/26/2019 03:05 Id:678


Herkesi memnun edemeyiz deyip sıyrılmakta iyiymiş ama yemezler be hocam. 4.3 almış bir sezon finalini kimse savunamaz, bariz bir şekilde batırdılar.

Putte     06/05/2019 04:06 Id:686


*Admin

Ne derse desin mazaret olarak, final için kabul edilebilir seçeneklerin dışında kalındığı gerçeğini değiştiremez. Ayrıca müşteri bu durumda seyirci hr zaman haklıdır.