PLANETDP // HABERLER // HBO CEO'su, Game of Thrones'un 8. Sezonu Hakkında Konuştu

HBO CEO'su Richard Plepler, Game of Thrones'un yeni sezon bölümlerinin film gibi hissettirdiğini söyledi. Popüler dizinin muhteşem bir final sezonuyla sonuçlanacağı bir gerçekti. Buna ek olarak bu destansı hikayeyi tamamlamak adına stüdyonun ve showrunnerların herhangi bir harcamadan kaçınmadığına emin olabilirsiniz.

Plepler, Variety ile yaptığı röportajda “Bu büyük bir gösteri. Adamlar altı tane film yapmış. İzlerken verdiğim tepki "Bir film izliyorum."du. Çıtanın yüksek olduğunu biliyorlardı. Bu çıtayı da aştılar. Bölümleri herhangi bir CGI olmadan iki kere izledim ve hayranlık içerisindeyim. Herkes büyülü bir yapımın ve anlatıcılığın sıradışı sürprizine tanık olacak."  yorumunda bulundu.

Geçen sezonun sonunda Daenerys (Emilia Clarke)'in ejderhaları ve uçsuz bucaksız ordusu, Cersei'nin çocuklarının ölümünün ardından, sonunda Kraliçe olduğu Westeros'un yolunu tuttu. The Night King (6. sezonda Vladimir Furdik.)'in ordusu ise güneye doğru hareket ediyor ve bir savaşın meydana gelmesi an meselesi gibi görünüyordu.

Game of Thrones'un sekizinci sezonunun baş yapımcılığını David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger, Bernadette Caulfield, Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin ve Bryan Cogman üstleniyor. Dizinin yapımcılığını ise Chris Newman, Greg Spence ve Lisa McAtackney üstleniyor.

Game of Thrones'un sekizinci ve sonuncu sezonu Nisan 2019 tarihinde HBO'da gösterime girecek.
 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

arminius- 01/09/2019 09:01 Id:634

Sansa ve Dany.İki itici diziyi mahvettiler.