PLANETDP // HABERLER // Guardians of the Galaxy Vol.3’te Rocket’in Büyük Bir Rolü Olacak

Yakın zamanda yapılan, karantinada Guardians of the Galaxy izleme etkinliğinin sonunda yönetmen James Gunn, Twitter üzerinden bazı hayranların sorularını yanıtladı. Bu sorulardan biri de Rocket’ın gizemli kökeninin üçüncü filmde ortaya çıkıp çıkmayacağıyla ilgiliydi. Gunn bu soruya direkt olarak cevap vermese de Bradley Cooper’ın seslendirdiği Rocket karakterinin Guardians of the Galaxy Vol.3’te büyük bir rolü olacağını ve bunu uzun zamandır planladığını açıkladı.

Serinin ilk iki filminde senarist ve yönetmen olarak yer alan James Gunn ile serinin üçüncü filmini çekmesi için de anlaşma yapılmıştı, fakat kariyerinin başlarındayken attığı tartışmalı tweetler ortaya çıkınca Disney 52 yaşındaki yönetmenle bağını kesmiş ve yeni bir yönetmen arayışına çıkmıştı. Hayranlarının ve filmlerinde yer alan ekibin aylarca süren desteğinin sonunda iki taraf anlaşmaya vardı ve Gunn seriye senarist ve yönetmen olarak geri döndü.

Bu uzay maceracısı ekip en son Box Office’te büyük başarı elde eden Avengers: Endgame’de görülmüştü. Gunn’ın geçen sene yazımını bitirdiği senaryoyla çekimlerin önümüzdeki sene başlaması planlanıyor. Eğer her şey planlandığı gibi giderse, film 2022’de vizyona girebilir gibi duruyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte- 04/10/2020 04:04 Id:1036

İlk ikisini çok beğenmiştim.