PLANETDP // HABERLER // Godzilla: Planet of Monsters Mangası Sona Erdi

Perşembe günü Youth Kurahashi'nin Godzilla: Planet of the Monsters (Godzilla: Kaijū Wakusei) mangasının 14. ve sonuncu bölümü yayımladı. Manganın birinci ve ikinci derli sayıları 2 Kasım'da piyasaya sürülecek.

Kurahashi mangayı hem internet sitesinde hem de uygulamada 29 Mart tarihinde başlattı. Manga animede geçmeyen hikaye detaylarını anlatıyor, orijinal unsurlar ekliyor ve karakterlerin "Şaşırtıcı geçmiş."lerine bir bakış sunuyor. 

Üçlemenin ilk filmi Japon sinemalarında Kasım 2017'de vizyona girdi ve 17 Ocak tarihinde Netflix'te yayınlandı. Godzilla: City on the Edge of Battle (Godzilla: Kessen Kidō Zōshoku Toshi) isimli ikinci film, 18 Mayıs tarihinde Japon sinemalarında vizyona girdi ve 18 Temmuz'da Netflix'te yayınlandı. Godzilla: The Planet Eater (Godzilla: Hoshi wo Kū Mono) isimli üçüncü film ise 9 Kasım tarihinde Japon sinemalarında gösterime girecek.

Filmlerin yönetmenliğini Polygon Pictures'ta Kobun Shizuno (Detective Conan: The Darkest Nightmare, Fist of the North Star: The Legend of Kenshirô, Fist of the North Star: The Legend of Toki) ve Hiroyuki Seshita (Ajin, Knights of Sidonia) yapıyor. Nitroplus'tan Gen Urobuchi (Puella Magi Madoka Magica, Fate/Zero, Psycho-Pass) filmlerin senaryosunu kaleme alıyor. Urobuchi ayrıca Yūsuke Kozaki ile beraber seri kompozisyonuyla ilgileniyor.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)