PLANETDP // HABERLER // Game of Thrones 7. Sezon Fotoğrafları Kışın Geldiğini Kanıtlıyor

Zaman, HBO'nun Game of Thrones 7. sezonunu geçen sene olduğu gibi belli bir yere kadar gizli tutmaya çalışıp çalışmayacağını gösterecek ama kast yeni fotoğraflarda neredeyse tamamen gizli durumda. Henüz önceki reklamlarda görünmemiş bazı tanıdık yüzlerle beraber 7. sezonun en kışlık haline bir göz atın.

HBO, Richard Dormer'in Berric Dondarrion karakterinin Sandor Clegane'i daha da kuzeye doğru yönlendirişiyle beraber bir grup yeni Game of Thrones 7. sezon fotoğrafı paylaştı. Ayrıca Arya'yı da adı kışlı tepeli olabilecek bir yerde görüyoruz ama fazla umutlanmayın.

“Game of Thrones”un yedinci sezonunun ilk gösteriminin 16 Temmuz'a alınmasıyla beraber kalabalık bir yönetmen listesinin yanında devasa savaş setleri ve uçak boyutunda ejderhalar hazırlandığına dair dedikodular çıktı. Beklenmedik MLB, müzikal kısa rolleri ve bir tekrar kastıyla beraber birkaç dikkat çekici geri dönüşün olma ihtimali doğarken “Harry Potter” yıldızı Jim Broadbent bize “Kayda Değer.” karakteri ile ilgili sürpriz detaylar verdi.

Gelecek haftalarda ne gibi detayların çıkacağını göreceğiz. Şimdilik Game of Thrones yedinci sezon fragmanını izleyin ve takipte kalın.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)