PLANETDP // HABERLER // Futari Monologue Mangasının Live-Action Dizisi Geliyor

Yu Tsunamino'nun Futari Monologue mangası bir live-action drama dizisine ilham veriyor. Dizi, AbemaTV'nin AbemaGOLD Kanalı'nda ekim ayından itibaren yayınlanacak. Gerçi ilk bölüm erkenden 28 temmuz tarihinde yayınlanmış olacak. Cygames ise tanıtım videosunu paylaştı;

Dizide Hinata Omimura rolünde Haruka Fukuhara (Kirakira ☆ Precure a la Mode), Mikage Mikuriya rolünde ise Miki Yanagi (Doubutsu Sentai Zyuohger) oynayacak. Kenji Kurata ise hem diziyi yönetiyor hem de senaryoyu yazıyor.

Hikayeye göre Hinata içine kapanık bir lise öğrencisidir, Mikage ise yanında oturan "Kız." arkadaşıdır. Hinata, Mikage'nin ilkokuldan arkadaşı olduğunu fark eder ve yeniden arkadaşlık kurmak ister.

Hala devam eden manga serisi geçen ekim ayı Cygames'in Cycomi internet sitesinde piyasaya sürülmüştü. Mayıs ayında Cygames ile Kodansha, Cycomi'den manga basıp yayımlayacakları, ortaklıklarını duyururken Futari Monologue mangasını da dahil etmişlerdi. Yukarıdaki resimde gösterilen ilk derlenmiş sayı 28 temmuzda yola çıkacak.

Kaynak: animenewsnetwork.com

Yorumlar (0)