PLANETDP // HABERLER // Four Weddings and a Funeral'ın Oyuncu Kadrosuna 3 İsim Daha Katıldı

Mindy Kaling'in Four Weddings and a Funeral isimli mini dizisinin oyuncu kadrosuna Tom Mison (Sleepy Hollow), Tommy Dewey (Casual) ve Ashley Madekwe (Revenge) katıldı. Quentin rolünü Mison, Ted rolünü Dewey ve Julia rolünü de Madekwe canlandıracak. 

Yeni dizide Maya rolünü Game of Thrones yıldızı Nathalie Emmanuel, Kash rolünü Nikesh Patel, Ainsley rolünü Rebecca Rittenhouse ve Duffy rolünü John Reynolds canlandıracak.

New York'ta genç bir iletişim direktörü olan Jess, artık Londra'da yaşayan üniversite arkadaşından bir düğün davetiyesi alır. Bunun üzerine eski arkadaşlarını görmek ve İngiltere'yi gezmek için hem profesyonel hem de kişisel hayatını geride bırakır. Fakat bu sefer de arkadaşlarının kişisel krizlerinin ortasında kalır. Kurulan ve yıkılan ilişkiler, ortaya çıkan politik skandallar, ateşlenen ve sönen aşk ilişkileri ve tabii ki de dört düğün ve bir cenaze.

Four Weddings and a Funeral'ın pilot senaryosunu Mindy Kaling ve Matt Warburton kaleme aldı. Dizinin baş yapımcılığını Mindy Kaling, Tracey Wigfield, Jonathan Prince, Matt Warburton, Howard Klein,Charlie Grandy, Tristram Shapeero ve Charles McDougall üstleniyor.

1994 yapımı Four Weddings and a Funeral filminden esinlenen dizinin 2019 yılında Hulu'da gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)