PLANETDP // HABERLER // Flatliners Fragmanı ve Afişi

Sony Pictures 1990 yapımı gerilim filminin çıkacak tekrar, devam filmini ilk defa inceleme fırsatı veren Flatliners fragmanını ve afişini internette paylaştı. Fragmanla afişi aşağıda bulabilir filmi de 29 Eylül'de sinemalarda izleyebilirsiniz.

Yeni Flatliners'ta Academy Ödülü adayı Ellen Page (June, Inception), Diego Luna (Rogue One: A Star Wars Story, Milk), Nina Dobrev (The Vampire Diaries, The Perks of Being a Wallflower), James Norton (Happy Valley, Grantchester) ve Kiersey Clemens (Dope, Neighbors 2: Sorority Rising) oynuyor.

Flatliners'ta hayatın sınırları ötesinde yatan gizem hakkında fikir sahibi olmak isteyen beş tıp öğrencisi cüretkar ve tehlikeli bir deneye girişir. Kalplerini kısa süreliğine durdurarak her biri ölüme yakın deneyim tetikler. Araştırma git gide daha vahim bir hal alırken geçmişlerinin günahlarıyla yüzleşmek ve diğer tarafa izinsiz girmenin paranormal sonuçlarıyla uğraşmak zorunda kalırlar.

Filmin başında The Girl with the Dragon Tattoo'nun özgün İsveç versiyonunu yönetmesiyle bilinen Niels Arden Oplev bulunuyor. Film, Source Code yazarı Ben Ripley'in senaryosuyla övünüyor. Filmin yapımcılığını ise David Blackman ve Laurence Mark üstleniyor. 

1990'da yayınlanan özgün Flatliners'ın yönetmenliğini Peter Filardi'nin senaryosuyla Joel Schumacher yapmıştı. Oyuncu kadrosunda Keifer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt ve Kevin Bacon'ı bulunduran film özgün gösterimlerinde 61 milyon dolar kazanç elde etmişti.

Flatliners fragmanı ve afişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sinemada izlemek isteyebileceğiniz bir filme benziyor mu? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (1)

Putte- 06/15/2017 12:06

İlkini syretmiştim ve her ne kadar imdb puanı 6.6 olsa da çok beğenmiştim. Bekliyorum merakla.