PLANETDP // HABERLER // Dwayne Johnson, Black Adam’ın Ertelendiğini Onayladı

Yaptığı bir Instagram canlı yayınında, bir hayranı Johnson’dan yapımı uzun süredir devam eden Black Adam filmi hakkında bir güncelleme paylaşmasını istedi. Johnson, yapımına Temmuz ayında başlanması planlanan ve çok beklenen DC filminin yapımının ne yazık ki yaz sonuna ertelendiğini duyurdu. Aralık 2021’de vizyona girmesi planlanan filmin vizyon tarihinin bu durumdan etkilenip etkilenmediği ise hala belli değil.

Dwayne Johnson, Black Adam’ın üstünde 10 yıldır çalışıyor. Karakterin bu yıl çıkan Shazam! filminde yer alması planlanmıştı fakat bu çok beklenen gösterim, her karaktere zaman ayırabilmek adına, başka filme ertelenmişti. Ancak filmde aslen yer almasa da Djimon Hounsou’nun (Guardians of the Galaxy) canlandırdığı sihirbaz Shazam’in Billy Batson’a karakterin kökenini anlatmasıyla hayranları heyecanlandırmıştı.

Otto Binder ve C.C. Beck tarafından tasarlanan DC karakterini temel alan Black Adam, Jaume Collet-Serra (The Shallows) tarafından yönetilecek ve Johnson da filmin hem başrolünde hem de yapımcı kadrosunda yer alacak.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

Putte- 04/14/2020 07:04 Id:1037

Tüm filmler erteleniyor. Bekleyeceğiz el mecbur!

Felix- 04/20/2020 06:04 Id:1039

hay allah, sinema dünyası için büyük kayıp olmuş.