PLANETDP // HABERLER // Don Mancini ve David Kirschner'den Child's Play Dizisi Geliyor

Bloody Disgusting'in haberine göre Child's Play'in dizisi yapılacak. Klasik korku filmi bu sene 30. yıldönümünü kutluyor. Dizi ekranlarımıza Seed of Chucky, Curse of Chucky ve Cult of Chucky filmlerinin yönetmeni ve senaristi Don Mancini'den geliyor.

Mancini siteye, kendisi ile yapımcı David Kirschner'in Child's Play dizisi için gelişim aşamasında olduğunu söyledi. Ayrıca dizinin; son filmin son kısmında yer aldığını, tarzının ise karanlık ve rahatsız edici olduğunu ekledi. Söylenenlere göre Chucky'yi seslendiren Brad Dourif dizi için geri dönecek.

Başka bir röportajda ise Kirschner, Child's Play dizisinin hikayenin devamı niteliğinde olacağını söyledi. Mancini ile arasındaki ilişki için de "Bu kadar uzun süren başka bir ilişki olduğunu sanmıyorum. Diziyi ve daha önce hiç yapmadığımız dünyayı keşfetmek için inanılmaz bir şekilde heyecanlıyım." yorumunda bulundu.

İlk Child's Play filmi 1988 yılının Kasım ayında çıktı ve seri toplamda yedi film ile sonlandı. Ayrıca iki kısa filmi de yapıldı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)