PLANETDP // HABERLER // Divergent Diziye Uyarlanıyor

Lionsgate, Divergent serisini hayatta tutmaya çalışırken filmlerin devamı dizi olarak Straz'da gelişim aşamasına girdi. Dizinin yazarlığını, yönetmenliğini ve baş yapımcılığını serinin orijinal ekibi üstlenecek.

Deadline'ın haberine göre Lionsgate'in Starz'ı satın almasıyla Ascendant dizi çıkışını yapabilecek. Dizinin yazarlığını ve baş yapımcılığını Adam Cozad yapıyor ve filmin olası yönetmeni Lee Toland Krieger de kadroya katılıyor. Proje henüz ilk aşamalarda olduğundan dizinin, filmin konusu takip edip etmeyeceği ya da devam eden hikayede yeni karakterlere önem verip vermeyeceği belli değil.

Önceden Divergent serisinin yıldızları Shailene Woodley, Theo James ve Miles Teller dizide oynama fikrine şüpheyle yaklaştıklarını belirtmişti. Woodley'in konu üzerine yorumu "Bir televizyon dizisinde oynamak için katılmadım." olmuştu. Theo James de "Proje ilerde neye dönüşürse dönüşsün üç filmde de oynayan oyuncular büyük ihtimalle bunun bir parçası olmayacaktır." demişti. Miles Teller ise "Şu an bunlar çok farklı koşullar. Göreceğiz. Gerçekten kimseyle konuşmadım." diyerek daha tarafsız bir yorumda bulunmuştu.

The Divergent Series bırakın seneler sonra yepyeni bir diziyle dönmeyi dördüncü filmi çekebilmek için bile güç bela yeteri kadar ilgi toplayabilmişti. Bunları düşünürsek Ascendant başarılı bir çıkış yapmayı hak ediyor mu?

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (1)

.tv- 08/10/2017 12:08

Film baya kötüydü dizisi kim bilir ne kadar berbat olur.