PLANETDP // HABERLER // Devils' Line Animesinin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Çarşamba günü, Ryo Hanada'nın Devils' Line mangasından esinlenen animenin resmi internet sitesi ilk tanıtım videosunu yayınladı ve gösterim tarihinin 7 Nisan olduğunu açıkladı. Video, Shouta Aoi'nin seslendirdiği "Eclipse" isimli açılış şarkısını da içeriyor.

 

Bazı kadro üyeleri;

  • Yūki Anzai rolünde Yoshitsugu Matsuoka 
  • Tsukasa Taira rolünde Yui Ishikawa
  • Yōsuke Asami rolünde Kazuyuki Okitsu
  • Naoya Ushio rolünde Ryota Ohsaka
  • Megumi Ishimaru rolünde Akira Ishida
  • Midori Anzai rolünde Mayumi Asano
  • Tamaki Anzai rolünde Mamoru Miyano

Animeyi Platinum Vision'da Yoshinobu Tokumoto (Nagasarete Airantou, Amanchu!) yönetiyor. Hideaki Nakano (Aoharu x Machinegun, Servamp) da yardımcı yönetmen olarak hizmet veriyor. Dizinin kompozisyonu ve senaryosuyla, Kenji Konuta (Aoharu x MachinegunServamp) ile Ayumu Hisao (Gekijōban Servamp: Alice in the Garden) ilgileniyor. Senri Kawaguchi ise karakter tasarımlarını çiziyor ve Toshimitsu Kobayashi ile beraber baş animasyon yönetmenliğini üstleniyor.

Vertical Comics manganın İngilizce versiyonunu basarken Kodansha Advanced Media ise mangayı Kuzey Amerika'da dijital ortamda yayınlıyor. Vertical'a göre serinin konusu; 

"Üniversite öğrencisi Tsukasa saldırıdan, insan nüfusu arasına karışabilen birçok vampirden biri olan, bir şeytan tarafından kurtarılır. Kurtarıcısı Anzai ise Tokyo'da şeytanlarla alakalı suçlarda uzmanlaşan karanlık polis görev kuvvetinin üyesi olan ve doğaüstü yeteneklerini kendi çıkarı için kullanan bir yarı şeytandır. AnzaiTsukasa'yı korumaya devam ettikçe ikilinin arasında, Anzai'nin asla insan kanı içmemek konusundaki katı kuralını zorlamasından korktuğu, bir bağ oluşur."

Kaynak: ANN

Yorumlar (1)

Meileya- 05/13/2018 04:05

Görünce çok mutlu olup heyecanlandım umarım çok başarılı olur ve bizlerde keyifle izleriz :) Bu güzel Haber için teşekkürler.