PLANETDP // HABERLER // Devilman Crybaby'nin İkinci Tanıtım Videosu Çıktı

Nagai Go'nun Devilman mangasını temel alan anime adaptasyonu Devilman Crybaby ikinci tanıtım videosunu ve ana kastını paylaştı.

Animenin senaryosu Kabaneri of the Iron Fortress'tan Okouchi Ichiro tarafından yazılacak. Yönetmenliği ise Mind GamePing Pong the AnimationThe Tatami Galaxy, The Night Is Short ve Walk on Girl gibi başlıklarla tanınan Yuasa Masaaki üstlenecek. Science Saru da animasyondan sorumlu olacak.

Fudo Akira (Devilman)'yı Uchiyama Koki seslendirecek. Fudo'nun en iyi arkadaşı Asuka Ryo'yu ise Murase Ayumu seslendirecek.

Devilman aslen 1972 ile 1973 yılları arasında Kodansha'nın Weekly Shonen dergisinde yayımlanıyordu (Dünya çapında 50 milyon kopyası yayımlandı.) İtalya, Fransa, Hong Kong, Güney Kore ve İngilizce konuşulan ülkeler gibi birçok ülkede tercümesi yapıldı. O zamandan beri kült seri anime, oyunlar, romanlar, live-action film ve mangaya (Yan ürün.) dönüştü.

Devilman Crybaby 2018 ilkbaharının başlarında Netflix'te 190 ülkede yayınlanacak. 10 dilde dublaj ve 25 dilde altyazıyla izlenebilecek. 

Kaynak: otakumode.com

Yorumlar (1)

kimberk- 08/07/2017 11:08

Hristiyanlığın olmadı anime varmı acaba...