PLANETDP // HABERLER // Deadpool 2 Yapımı Resmi Olarak Başladı

Serinin yıldızı ve yapımcısı Ryan Reynolds gelecek Deadpool 2 filminin yapım aşamasında olduğunu doğrulamak için Twitter'a başvurdu. Reynolds, ilk filmde ve tüm seride X-Mansion'ın dış seti olan Vancouver'deki Hatley Kalesi'nde kostümüyle çekildiği fotoğrafı paylaştı. Yazar Rhett Reese'de "Başladık!" diyerek lafa karıştı ve onayını verdi. 

John Wick'ten David Leitch, Deadpool 2'yi geri dönen "Gerçek kahramanlar burada."lar, yani senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick, tarafından yazılan senaryodan yönetiyor. Reynolds, X-Men serisinden Simon Kinberg ve Lauren Shuler Donner'ın yanında yeniden Deadpool 2'nin yapımcısı olarak hizmet veriyor.

Ryan Reynolds içlerinde şans manipüle eden bir mutant olan Domino rolünde Zazie Beetz'in (Atlanta) ve X-Men'in tepegözünün zamanda yolculuk eden oğlu olan Cable rolünde Josh Brolin'in bulunduğu yeni gelenlerden oluşan bir kastı yönetiyor. Jack Kesy (The Strain, Baywatch) ise filmin merkezindeki, henüz onaylanmamış olsa da İrlandalı mutant Black Tom Cassidy olacağı söylenen, kötü adamı oynacak. Japon oyuncu Shioli Kutsuna da filme bilinmeyen bir rol için katıldı.

İlk Deadpool filminden dönen diğer yıldızlar ise Blind Al rolünde Leslie Uggams, Vanessa rolünde Morena Baccarin, Negasonic Teenage Warhead rolünde Brianna Hildebrand ve Colossus'un sesi rolünde Stefan Kapicic'ten oluşuyor. 

Deadpool 2, 1 Haziran 2018'de sinemalarda.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)