PLANETDP // HABERLER // Code Black Üç Sezonun Ardından İptal Edildi

Code Black hayranları için kötü haber geldi. CBS üç sezonun ardından medikal drama dizisini iptal etti. Baş yapımcı Michael Seitzman de iptal haberini Twitter üzerinden doğruladı. Code Black'in yeni bölümleri Çarşamba geceleri yayınlanmaya devam edecek.

Seitzman'in Code Black hayranları için yazdığı Twitter paylaşımı;

"Sevgili #CodeBlack hayranları, bugün iptal edildiğimize dair üzücü haber geldi. Her hafta bu diziyi yapmak ve sizlerden gelen tepkileri görmek gerçek bir sevinçti. Tutkunuz için teşekkür ederiz. Gerçekten de en iyi bölümlerimiz henüz yayınlanmadı. Umarız ki bu bölümleri izler ve keyif alırsınız. Onları sizler için yaptık."

Code Black'in oyuncu kadrosunda Marcia Gay Harden, Boris Kodjoe, Harry Ford, Benjamin Hollingsworth, William Allen Young, Emily Tyra, Noah Gray-Cabey, Emily Alyn Lind, Moon Bloodgood, Luis Guzman ve Rob Lowe yer alıyor. Michael Seitzman, David Marshall Grant, Rob Bowman, Marti Noxon, Linda Goldstein Knowlton, Ryan McGarry ve Mike Weiss dizinin baş yapımcılığını üstleniyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

ercu.tr- 06/02/2018 12:06

Sevdiğim dizilerden biriydi gerçi altyazı çeviren yoktu ama bazı yerlerden seyretmeye çalıştım bir türlü toplayamadım devam etmesini isterdim.