PLANETDP // HABERLER // City Hunter'ın Fransız Yapımı Sinema Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Sony Pictures Fransa, Salı günü Tsukasa Hojo'nun City Hunter isimli mangasını konu alan Fransız yapımı sinema filminden bir fragman yayınladı. Projeyi Babysetting ve Alibi.com gibi filmlerle tanınan aktör, senarist ve yönetmen Philippe Lacheau üstleniyor.

Filmin adı Nicky Larson et le Parfum de Cupidon (Nicky Larson ve Aşk Tanrısı'nın Parfümü) olarak belirlendi. Nicky Larson ismi sizi şaşırtmasın. Animesinin Fransızca dublajında Ryo Saeba ismi yerine bu isim tercih edilmiş.

Film, 6 Şubat 2019 tarihinde Fransa'da gösterime girecek. Nicky Larson karakterini Philippe Lacheau canlandırıyor. Tarek Boudali ve Élodie Fontan da filmde yer alan diğer oyuncular arasındadır. Philippe Lacheau ve Pierre Lacheau ikilisi senaryoyu senarist ve aktör Julien Arruti ile paslaşarak yazmışlardır.

Bu projeden bağımsız olarak yolda olan iki film daha vardır: Çekimlerine en erken Aralık 2018 tarihinde başlanacak Çinlilerin yeşil ışık yaktığı sinema filmi ile şurada haberini yaptığımız 8 Şubat'ta Japonya'da vizyona girecek bir anime film.

Lafı daha da uzatmadan işte fragman:
 

Fragmanında uyarlamanın mangaya epeyce sadık kaldığını görüyoruz. Videonun ilk sahnesinin anime dizisindeki şu sahneden esinlenildiğini de söyleyelim:
 

Kaynak: ANN

Yorumlar (1)

Fullmetall- 10/06/2018 05:10 Id:589

Uyarlama bakımından Jackie chan in ki daha iyidir hatta kesinlikle çok daha iyi.. :d Bir kere Ryo animede bu kadar ağır silahlı çatışmaya girmiyor. Tamam yumruk yumruğa da girmiyor ama Sorunları akıl ile çözen birisi en azından Jackie chan in city hunter ında bunu iyi kötü vermişler ama fransız uyarlaması sadece city hunter ve ryo ismini kullanarak film yapmayı amaçlamış belki güzel bir filmdir ama fragmana göre city hunter uyarlaması olamaz... :(