PLANETDP // HABERLER // Chun Woo Hee, Jeon Yeo Bin ve Han Ji Eun Yeni JTBC Dramasının Kadrosunda

JTBC'nin gelecek draması Melo Is My Nature'ın kadın başrolleri doğrulandı.

JTBC'nin yeni komedi draması Melo Is My Nature, aynı çatı altında yaşamaya başlayan 30'larındaki üç kadının dertlerini, aşklarını ve günlük hayatlarını konu alıyor.

Chun Woo Hee, bipolar bir bilgisayar kurdu olan senaryo yazarı Im Jin Joo'yu canlandıracak. Im Jin Joo dışarıdan bakınca normal gibi görünse de yaptığı her şey her zaman normal olmaktan biraz uzaktır.

Jeon Yeo Bin, Lee Eun Jeong rolünü canlandıracak. Çocukluğundan beri hayalini kurduğu belgesel yapımcılığına emin adımlarla ilerleyen Lee Eun Jeong, sahanın önde gelen belgesel prodüksiyon şirketlerinden birine alınır. Ancak patronunun cinsel tacizlerine dayanamayıp kendi şirketini açmak için işten ayrılır.

Son olarak Han Ji Eun, bir drama prodüksiyon şirketinde pazarlama yöneticisi olarak çalışan Hwang Han Joo'yu canlandıracak. Hwang Han Joo, komedyen olma hayalini gerçekleştirmek için eninde sonunda onu terk eden bir adamdan evlenmeden çocuk sahibi olur. Sonrasında durmadan işi ve bebeği arasındaki dengeyi sağlamak için çırpınır.

Kaynak: Soompi

Yorumlar (0)