PLANETDP // HABERLER // Christopher Robin'den Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı

Disney, yeni filmi Christopher Robin için yepyeni bir fragman yayınlandı. Başrollerinde Ewan McGregorHayley Atwell ve Mark Gatiss gibi oyuncuların bulunduğu, seslendirme kadrosunda ise Jim Cummings (Winnie The Pooh), Brad Garrett (Eeyore), Chris O'Dowd (Tigger), Nick Mohammed (Piglet), Toby Jones (Owl), Peter Capaldi (Rabbit), Sophie Okonedo (Kanga) ve Wyatt Dean Hall (Roo) gibi oyuncuların yer aldığı film ülkemizde 3 Ağustos'ta vizyona girecek. Yönetmenliğini Marc Forster'ın yaptığı film, Christopher Robin ve Winnie The Pooh'un başından geçenleri anlatacak.

Disney'in yeni filmi Christopher Robin'daki yürek ısıtan bu macerada, 100 Hektar Ormanı'nda sevgi dolu doldurma hayvanları benimseyen küçük çocuk büyümüş ve hayattaki amacını kaybetmiştir. Bizim dünyamıza gelip içindeki sevgi dolu neşeli çocuğu Christopher Robin'e hatırlatmak, onun çocukluk arkadaşlarına kalmıştır artık.

 

Yorumlar (1)

Arigatou- 05/26/2018 03:05

Bu filmin Türkçe dublajında Tiger'a ses veren Bülent Kayabaş'ın olmaması olacak. Biz çocukluğumuzda onun sesine aşina olarak büyüdük.