PLANETDP // HABERLER // Chris Hemsworth’ün Extraction Filminden İlk Görüntüler Yayımlandı

Netflix, yapımcılığını Russo Kardeşler’in üstlendiği ve Marvel yıldızı Chris Hemsworth’ün de korkusuz paralı asker Tyler Rake’i canlandırdığı aksiyon filmi Extraction’dan ilk görselleri yayımladı. David Harbour’un da yer aldığı film 24 Nisan’da yayımlanacak.

Extraction (eski adıyla Dhaka) silah tüccarlarının ve kaçakçıların dünyasında geçiyor ve kötülüğüyle nam salmış uyuşturucu baronlarının savaşı arasında bir kuklaya dönüşen genç bir çocuğa odaklanıyor. Çocuk dünyanın en bilinmeyen yerlerinden birine kaçırıldıktan sonra kurtuluşu eşi benzeri olmayan yeteneklere sahip olan Tyler Rake isimli bir paralı askere bağlı bir hale geliyor. Ancak Rake kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adam ve içinde barındırdığı ölüm arzusu bu ölümcül görevi neredeyse imkansız hale getiriyor.

Kadroda Chris Hemsworth (Thor: Ragnarok), David Harbour (Stranger Things), Derek Luke (13 Reasons Why), Day Masterson (Vice), Golshifteh Farahani (Paterson) ve Rudhraksh Jaiswal bulunmakta. Filmin yapımcısı Netflix. Joe Russo filmin senaristliğini üstlenirken MSE’deki dublörlük işleriyle ve Atomic Blonde gibi aksiyon filmlerindeki küçük rolleriyle tanınan Sam Hargrave de bu filmle ilk defa yönetmenlik koltuğuna oturmuş olacak.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte- 03/06/2020 01:03 Id:995

Kadro oldukça iyi açıkçası.