PLANETDP // HABERLER // Child's Play Dizisi Don Mancini Tarafından Doğrulandı

Seneler boyunca korku türünde ünlenen birçok isim olsa da başarılı bir şekilde televizyona geçen tek isim Freddy's Nightmares korku serisinden Freddy Krueger olmuştu. Şimdi de kreatör Don Mancini'nin Twitter üzerinden Child's Play: The Series için resmi olarak çalışmalara başlandığını duyurmasıyla başka bir seri daha sinemadan televizyona geçiş yapmış oldu.

Şubat ayında Mancini ve yapımcı David Kirschner'in gelecek filmlere ek olarak bir dizi üzerinde de çalışmaya başladıkları haberi çıkmıştı. Haberde dizinin kızıl saçlı psikopat hakkında olacağı da duyurulmuştu. Mancini önceden yaptığı bir konuşmada filmin hikayesinin diziyle beraber devam edeceğini ve dizi ile film arasında eşsiz bir bağ oluşacağını söyledi.

İlk filmi 1988'de çıkan Child's Play serisi 30 yıldır devam ediyor. İlk filmiyle beraber genel itibariyle pozitif değerlendirmeler alan ve takipçi kazanan serinin altı devam filmi çekildi. Devam filmleri gişelerde başarılı olmaya devam etse de değerlendirmelerde karışık ve negatif görüşler artmaya başladı. Yeniden çekilen Curse of Chucky filminin korku köklerine geri dönmesiyle pozitif değerlendirmeler tekrardan arttı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)