PLANETDP // HABERLER // Charlize Theron Mad Max Tanıtıcı Filmini Çok İstiyor

​​​​​​

Variety ile yaptığı röportaja göre Mad Max: Fury Road yıldızı Charlize Theron (Ayrıca Atomic Blonde'da görünecek.) karakteri Imperator Furiosa'nın dahil olduğu bir tanıtıcı film yapmayı çok istiyor. Siteye "Çok isterim, üç tane senaryo vardı. Senaryolar Max'in ve Furiosa'nın karakterlerinin geçmişi olarak yazılmıştı. Fakat sonuçta bu şeyler George (Yönetmen Georges Miller.) ile yaşayıp nefes alıyor. Warner Bros. 'un bunu bildiğini düşünüyorum. Hepimiz bize onun yol göstermesini bekliyoruz." dedi. 

Mad Max Furiosa tanıtıcı filmi bir noktada anime olarak da düşünülmüştü ama asla gerçekleşmedi. 

2015 Mayıs ayında gösterime giren Mad Max: Fury Road, Tom Hardy (Inception, The Dark Knight Rises) tarafından oynanan Max Rockatansky'nin hikayesini anlatıyordu. Bu ateş ve kan dünyasına yeniden düzen getirebilecek iki asi kaçak bulunuyor. Kaos akıbetinde çocuğunu ve karısını kaybettikten sonra iç huzur arzulayan, az konuşan ve girişimci bir adam olan Max (Hardy) ile eğer çölü geçip çocukluk anavatanına ulaşırsa hayatta kalma yolculuğunun başarıyla sonuçlanabileceğine inanan ve girişimci bir kadın olan Furiosa (Charlize Theron). Mad Max tanıtıcı filmi bize Immortan Joe için çalışmaya başlamadan önce The Green Place'teki hayatını gösterebilir. 

Mad Max: Fury Road kadrosunda ayrıca Nicholas Hoult (Warm Bodies, X-Men: Days of Future Past), Hugh Keays-Byrne (Mad Max, Sleeping Beauty), Nathan Jones (Conan the Barbarian, Troy), Zoe Kravitz (Divergent, X-Men: First Class), Riley Keough (The Runaways, Magic Mike) ve Rosie Huntington-Whiteley (Transformers: Age of Extinction) 'i bulunduruyor. 

Charlize Theron'un oynadığı bir Mad Max tanıtıcı filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşın. Charlize Theron aksiyon hayranları için aşağıda kıç tekmelediği yeni bir Atomic Blonde videosu koyduk. Atomic Blonde 28 Temmuz'da sinemalara gelecek. 

 

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (2)

Kobalamin- 08/02/2017 12:08

İlk filmin yarısı kadar güzel olsa da sinemada izlenir. Umarım bu ekip seriyi devam ettirir.

baskentliyimben- 08/04/2017 12:08

ben çok beğendim kaç defa izlediğimi bile unuttum sürekli bir kovalamaca daha nolsunki zaten :)