PLANETDP // HABERLER // Charlie'nin Melekleri yeniden çekilecek, Melekler'den birisi Kristen Stewart!

Projeye yakın kaynaklara göre, Charlie'nin Melekleri filminin yeniden çevrimi için Kristen Stewart düşünülüyor.

Twilight filminin yıldızı, özel kadın dedektif ajansının üyelerinden birisini canlandıracak. Tabii düşünülen tek isim Kristen Stewart değil. Oyuncu seçimleri devam etmekte. Filmin yapımını üstlenen Sony, Akademi ödüllü Lupita Nyong gibi birçok büyük isimle ilgilenmekte.

Filmin yönetmenliğini Pitch Perfect 2 ile eleştirmenlerden geçer not alan Elizabeth Baks yapacak. 2019 yazına hazırlanan film için Sony kesinlikle bir seri haline gelmesini umut ediyor. Filmin yapımcılığını Elizabeth Banks, Elizabeth Cantillon ve Max Handelman üstlenecek.

Son yıllarda çoğunlukla bağımsız/festival filmlerine yoğunlaşmış olan Kristen Stewart Still Alice, Cafe Society ve Personal Shopper filmleri ile övgüleri toplamıştır. 2010 yılındaki Snow White and the Hunstman'dan beri hiç büyük bir film şirketinin filminde yer almamıştı. Şimdi ise bir deprem sonucu oluşan radyoaktif atıklarla mücadele eden su altı araştırmacılarını konu alan Fox'un Underwater filminde oynayacak.

Charlie'nin Melekleri ilk defa 22 Eylül 1976'dan 24 Haziran 1981'e kadar 5 sezon boyunca ABC'de yayınlanıp  izleyicilerin dikkatini çekmişti. Daha sonra 2000 yılında, Cameron Diaz, Drew Barrymore ve Lucy Liu'nin, Melekler'i canlandırdığı sinema filmi olarak yayınlanmıştı. Bu film büyük bir başarı elde edip toplamda 264,1 milyon dolar elde etmişti. Devam filmi olan Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz ise Amerika'daki gişe hasılatında hayal kırıklığı yaratsa bile yurt dışı gişe hasılatları ile biraz olsun toparlayıp toplam 259,2 milyon dolar kazanmıştı.

Kaynak: Variety

Çeviri: rabiadelpueblo

Yorumlar (2)

Mion- 09/30/2017 12:09

Çok tatlı olmuş, yakışmış bu görünüş.

bahner- 10/09/2017 04:10

Melekten çok başka bişeye benzemiş bence :)