PLANETDP // HABERLER // Carmen Ejogo, True Detective'in Üçüncü Sezonunda

HBO orijinali True Detective'in üçüncü sezonu şekil almaya başladı. Carmen Ejogo, Mahershala Ali ile birlikte başrolde yer almak için Nic Pizzolatto'nun yazdığı serinin üçüncü sezonunda kadroya dahil oldu.

Üçüncü sezonda, Ozarks'ın orta yerinde ölümle sonuçlanan bir davayı ve yıllar boyunca derinleşen, üç farklı zaman diliminde gösterilecek bir gizemi anlatacak. Ejogo dizide, 1980'de kaybolan iki çocukla bağlantısı olan, Arkansas'ta öğretmenlik yapan kadın başrol Amelia Reardon'u canlandıracak. Ali ise Kuzeybatı Arkansaslı eyalet dedektifi Wayne Hays'ı canlandıracak.

Ejogo'nun yer aldığı son film Denzel Washington ile oynadığı Roman J. Israel, Esq. Oyuncu şu anda, Starz'da yayınlanan The Girlfriend Experience'in ikinci sezonunda oynamakta. Yer aldığı bazı yapımlar arasında It Comes at Night, Yaratık: Covenant ve seneye çıkacak olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları. Oyuncu en çok Özgürlük Yürüyüşü ve Born to Be Blue'daki rolleriyle biliniyor.

Dizinin yaratıcısı olan Pizzalatto, projenin yapımcılığını ve yeni yönetmen Jeremy Saulnier ile birlikte yeni sezonun yönetmenliğini yapacak.

Yeni sezon ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Yorumlar (0)