PLANETDP // HABERLER // Captain Marvel 2'nin Vizyon Tarihi Açıklandı

Disney’in yeni kanalı Disney+’da, aralarında The Falcon And The Winter Soldier dizisinin de olduğu birçok dizi ve film yapımlarının gösterim tarihleri ertelendi.

Marvel Evreni’nin yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow, Scarlett Johansson ile solo film olarak vizyona geri dönüyor. Black Widow’un gösterim tarihi Kasım 2020 olarak değiştirildi. Black Widow’un, Marvel Sinematik Evreni’nin 4. devresinde ilk vizyona girecek film olması bekleniyor.

Sırada Marvel hayranlarına vereceğimiz sevindirici bir haber var. Captain Marvel devam filminin geleceği resmi olarak duyuruldu.

Filmde Carol Danvers karakterini canlandıran Brie Larson, Captain Marvel 2 filmi ile tekrar beyaz perdede rol alacak. Marvel Sinematik Dünyası’nın yeni yüzü Brie Larson’ın, Captain Marvel filmiyle Dünya genelinde 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı yakalaması da kitlelerin gözünden kaçmadı. Marvel’ın yeni devresinde gösterime girecek diğer filmlerin tarihleri de belli oldu: Captain Marvel 2, 8 Temmuz 2022 yılında vizyona girmesi beklenen filmler arasında. Çok geçmeden, birkaç ay sonra Thor: Love and Thunder ve Black Panther 2 filmlerinin de beyaz perdedeki yerini alması bekleniyor. 2022, Marvel hayranlarının yılı olacak gibi görünüyor.

Devam filminde, Danver’in hikayesinin ne yönde olabileceği hakkında kesin bir tahminde bulunamıyoruz. Konusu 1995’te geçen 2019 yapımı ilk filminden sonra, acaba hikaye Infinity War-Endgame sonrası, yani günümüzde mi geçecek; yoksa daha önce Spider-Man: Far From Home filminin sonunda gördüğümüz Skrull’larla olan kavgası devam mı edecek sorusu akıllarda yer ediniyor. Önümüzde koca bir ihtimaller silsilesi var.

Marvel Stüdyoları, yeni bir film için 7 Ekim 2022 tarihini işaret etti. Fakat proje hakkında kesin onaylı bir bilgi paylaşılmadı. Guardians of Galaxy 3, Blade veya Ant-Man 3 filmlerinden birisinin olma ihtimali, kafalarda soru işareti olarak yer ediniyor. Merakla bekliyoruz.

Güncel haberler için takipte kalın.

Kaynak: Empire

Yorumlar (1)

Dreamer81300- 04/06/2020 06:04 Id:1029

Ben Ağustos'a ertelenen Wonder Woman'ın da, Kasım'a ertelenen Black Widow'un da o tarihlerde vizyiona gireceğine de inanmıyorum. Şu hastalık bugün sıfırlansa bile, insanların bu travmayı atlatıp, 300 kişiyle aynı salona girmeye iknâ olması uzun zaman alır. Vizyona girerlerse de ciddi zarar ederler.