PLANETDP // HABERLER // Call of Duty Filminin Yönetmenliği için Stefano Sollima ile Görüşülüyor

ComingSoon'un haberine göre Activision Stüdyosu'nun üzerinde çalıştığı Call of Duty filmini Stefano Sollima (Sicario 2: Soldado) yönetecek. Activision Blizzard Stüdyosu, oyun serisinin filmini yönetmesi için Sollima ile görüşmelere girdi. Fakat Activision Blizzard henüz haberlerle ilgili herhangi bir yorumda bulunmadı.

Haberlere göre Activision Blizzard Stüdyosu'nun başkanları Stacey Sher ve Nick van Dyk, baş yapımcı Boby Kotick ile beraber çalışıyor. Henüz Call of Duty filmi için bir yazar veya dağıtıcı bulunmuyor. Filmin hikâyesiyle ilgili de herhangi bir detay bilinmemekte. Ancak Sher ile van Dyk önceden seriyi sinematik bir evrene dönüştürmek üzerine konuşmuştu. Site, doğrulanmamış olsa da, filmin zaman olarak büyük olasılıkla günümüzde geçeceğini de belirtiyor.

Stefano Sollima; suç dizisi Gomorra ve 29 Haziran'da vizyona girecek Sicario 2: Soldado yapıtlarının yönetmeni olarak tanınıyor. Sicario 2'nin kadrosunda, ilk filmdeki rollerini tekrardan canlandıran, Benicio del Toro ve Josh Brolin bulunuyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

skypet- 02/15/2018 04:02

Umarım oyunu gibi 8-9 filmlik, spin-off lar içeren birşeyler yaparlar.