PLANETDP // HABERLER // Black Widow Filmi 2020 Yılında mı Vizyona Girecek?

Marvel geçen haftadan itibaren resmi bir şekilde Black Widow'un solo filmi üzerinde çalışmaya başladı. Filmin senaryosunu kaleme alması için Olaf's Frozen Adventure ve Blacklist senaristi Jac Shaeffer işe alındı. Scarlett Johansson da rolünü yeniden canlandırmak için kadroya katılacak. Bilinen detaylar şimdilik bunlardan ibaret olsa da filmin 2020 gibi yakın bir tarihte vizyona girme ihtimali de bulunuyor.

Johansson'un filmden alacağı muhtemel büyük maaştan bahseden bir Daily Mail makalesinde, yazar "2020 yılında vizyona girmesi bekleniyor." cümlesini kullanıyor. Birkaç yıl önce Marvel, adı bilinmeyen birkaç film için 2020 yılından üç adet gösterim tarihi ayırmıştı. Bunlardan biri (Muhtemelen yaz dönemindeki tarih) Guardians of the Galaxy Vol. 3'ün olacak. Bu da stüdyonun Widow filmi için seçebileceği iki tarih bırakıyor; 10 Temmuz ve 6 Kasım. 

Daily Mail makalesinde dikkat çeken bir diğer konu ise Johansson'un filmden alacağı devasa maaş. Söylentilere göre Johansson'a yaklaşık 25 milyon dolarlık bir maaş teklif edilecek ve bu miktar, eğer film gişede iyi bir performans sergilerse, primlerle beraber 31 milyon dolara kadar yükselebilecek. Hâlâ Robert Downey Jr.'nin Iron Man filmlerinden kazandığı 50 milyon doların yanından dahi geçmesede Johansson'u Hollywood'un en çok kazanan kadın oyuncusu yapmaya yeterli olacaktır.

 

Filmle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: ScreenCrush

Yorumlar (1)

coLin- 01/23/2018 03:01

Üff bee para bak, aynı johansson gibi inanılmaz.