PLANETDP // HABERLER // Black Panther Devam Filmi Kesinleşti

Marvel stüdyolarını başkanı Kevin Feige, EW ile yaptığı bir röportajda, devam filminin olacağını söyledi:

"Pek ayrıntı veremem ama ikinci filmi mutlaka çekeceğimizi söyleyebilirim. Marvel'daki en eğlenceli anlarımdan biri, birinci filmin çalışmalarına başlarken, ikinci film hakkında konuşup neler yapabileceğimizi hayal etmekti. İlk filmi oluştururken bu çeşit konuşmalardan çok yapıldı. İkinci film için güzel fikirlerimiz var, devam filminde nereye yöneleceğimizi kesinleştirdik."

Stüdyo'dan resmi duyuru yapılmasa da Feige'in söylediklerini kesin olarak kabul edebiliriz. Şu anda toplam hasılatı 930 milyon doları geçmiş, herkes tarafından beğenilmiş bir filmin devamının çekilmemesi Marvel'a yakışmazdı zaten. Devam filminin kötüsü için şimdiden konuşulmaya başlandı bile: Namor, Baron Zemo, Dr. Doom, Madam Slay...

Ülkemizde 620 bin kişi tarafından izlenilen film hâlâ vizyonda gösterilmektedir.

Black Panther, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika'daki yuvasına dönen T'Challa'yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T'Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther'in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

 

Filmle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)