PLANETDP // HABERLER // Beyblade Burst Chōzetsu Animesi Geliyor

TV Tokyo'nun Beyblade Burst animesi için açtığı resmi internet sitesi Perşembe günü bir duyuru yaptı. Duyuruya göre Nisan ayında Beyblade Burst Chōzetsu isimli yeni bir seri gösterime girecek. Site ilerleyen zamanlarda seri hakkında daha çok detay paylaşacak.

İlk Beyblade Burst animesi Japonya'da Nisan 2016 tarihinde yayınlandı. İkinci sezonu Beyblade Burst God (Beyblade Burst Evolution) ise geçen Nisan ayı yayınlandı.

Beyblade Burst animesi Kanada'nın Teletoon kanalında Eylül 2016'da yayınlanmaya başladı. Ardından Aralık 2016'da iki hafta boyunca Disney XD'de yayınlandı. Aralık 2016'nın sonlarına doğru Daisuki seriyi İngilizce altyazıyla beraber yayınlamaya başladı. İngilizce dublajlı bölümleri Disney XD'nin dijital platformlarında ve Beyblade Burst'ün YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Sunrights, Ekim ayında Beyblade Burst Evolution'ın lisansını Amerika'da Disney XD ve Kanada'da ise Teletoon ile Disney XD kanalları için aldığını duyurdu. Seri Teletoon'da Kasım ayında, Disney XD'de ise Aralık ayında gösterime girdi.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)