PLANETDP // HABERLER // Arrowverse Geri Dönüyor!

CW, bir DC dizi evreni olan Arrowverse dizilerinin yayınlanacağı tarihi açıkladı. COVID-19 salgınından dolayı son zamanlarda sürekli olarak aynı dizileri yayına koyan CW, bu ezberi artık bozuyor. CW, en büyük yapımlarından biri olan Arrowverse gibi dizi serilerinin yapım hazırlıklarına başlayarak. Comingsoon'un haberine göre Nisan ayının sonunda sevilen DC dizilerini tekrar ekranlarda göreceğiz.

21 Nisan’da tekrar yayına başlayacak ilk DC dizilerinin arasında The Flash ve Legends of Tommorrow olduğu biliniyor. Takibinde, 26 Nisan Pazar günü ise Batwoman ve Supergirl’ün ilk gösterimleri aynı kanal üzerinden yayınlanacak. Yeni bir salgın olarak ortaya çıkan koronavirüs tehdidinin daha sarsıcı bir hal alması CW’nin birkaç hafta önce bu dizilerin çekimlerini durdurma kararı almasıyla sonuçlanmıştı. Arrowverse, DC dizi evreninde bu salgın döneminden etkilenmeyen tek dizi Legends oldu. Baş yapımcı Marc Guggenheim’ın attığı son tweet’e göre CW bu dizinin yapımına planladıkları gibi devam edecekti.

Ne yazık ki, diğer Arrowverse dizi serilerinin pek şanslı olduğu söylenemez. The Flash’ın 19 Mayıs’a kadar yayınlanabilecek yeterli bölümü olsa da altıncı sezon finalinin hâlâ son rötuşlarının yapılması gerekiyor. Bundan dolayı, Flash'ın altıncı sezonu belirli bir yayın tarihi olmasa da bu yıl içinde yayınlanacak. Sosyal izolasyonun da en az bir 30 günü daha kapsayacağını düşünürsek, dizi-film üretimine en erken Mayıs’ta yeniden başlanabilecek.

Yukarıdakilere ek olarak, CW izleyiciden yüksek puanlar almış dizilerinin yeni bölümlerini Nisan boyunca yayınlayacağını duyurdu. Nancy Drew, Riverdale, In the Dark ve birçok farklı dizinin önümüzdeki ay dijital platformlarda seyircilerle buluşacağı bekleniyor.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (2)

Putte- 04/02/2020 01:04 Id:1025

Bir de bu evreni sevebilseydim harika olacaktı.

Kill Master- 04/03/2020 05:04 Id:1026

Arrow'u izlemiştim biraz. İlk sezonunu sevmiştim çıktığı zamanlarda ama sonrası sarmadı. 2. sezonun yarısına gelmeden bıraktım.