PLANETDP // HABERLER // Andrew Lincoln Ayrıldıktan Sonra da The Walking Dead Devam Edebilir

The Walking Dead, AMC'nin bir bitiş noktasını göz önünde bulundurması gereken veya en azından oyuncuların işi bırakmaya başlayabileceği bir döneme girdi. Rick bile bir noktadan sonra bu dünyayı arkasında bırakabilir, hem dizi yürütücüleri hem de Andrew Lincoln çoktan bu ihtimali düşünmeye başladı.

The Walking Dead'in Rick Grimes'ın bir süre diziden ayrılmayacağını belirterek büyük bir sıçrama yaptığını unutmayın. Fakat dizi 8. sezonu ile AMC'nin en uzun serisi olmayı başarmış durumda. Çizgi roman The Walking Dead'in başrol oyuncusuna henüz veda etmemiş olsa da Andrew Lincoln, Entertainment Weekly'ye dizinin Rick'ten daha uzun yaşaması için yapıldığını söyledi.

"Bu işi bu kadar uzun süredir yaptığım için hak ettiğimi düşündüğüm dizi için doğru bir son belirme durumu var. Ayrıca büyük ihtimalle izleyiciler de dizide olması gereken en doğru sonu görmek ister. Büküp uzatabileceğiniz anca bu kadar yol var. Dizinin hiç bitmeyeceğini söylemiyorum ama kesinlikle dizinin bir noktadan sonra değişme fırsatının olduğunu düşünüyorum ve bence değişmeli de. 

Carl'ın Rick'in yerine geçmesi için dizinin hikayesi güzel bir şekilde kuruluyor ama sonra gerçekleşmiyor. Böyle bir şeyi yapmak için uygun sahne ve mekan varsa o da bizim dizimizdir. Fakat bunun bu sezon olup olmayacağını... Bekleyip öğrenmek zorundayız artık değil mi?"

Hem dizi yürütücüsü Scott Gimple hem de yaratıcı Robert Kirkman'dan Kirkman "Yakın zamanda bunun için endişelenmemiz gerektiğini sanmıyorum." diye eklese de Rick'in diğer oyuncular arasına ölüm kalım savaşından muaf olmaması gerektiğini ikisi de kabul etti. Lincoln'ın karakterle Kirkman kadar vakit geçirmeye niyetli olup olmadığı belirsizliğini korusa da oyuncu Rick için sezonun sonuyla kesişen potansiyel bir sondan bahsetti. 

The Walking Dead 8. sezonuyla 22 Ekim'de döndüğünde kadronun nasıl değişeceğini göreceğiz. Bakalım hangi karakter çizgi romandan önce diziye veda edecek.

Kaynak: SCREENCRUSH

Yorumlar (0)