PLANETDP // HABERLER // Altered Carbon Kısa Fragmanı Yayımlandı

Netflix, Altered Carbon'un (Richard Morgan'ın 2002 yapımı cyberpunk romanından esinlenen 10 bölümlük yeni dizi) kısa fragmanını ve gösterim tarihini açıkladı. Diziyi Netflix üzerinden 2 Şubat, Cuma gününden itibaren izleyebilirsiniz.

Bilinç dijitalleştirilebilir, insan vücutları değiştirilebilir ve ölüm artık daimi değildir... Altered Carbon 300 yıl gelecekte geçen cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetin ilgi çekici bir hikâyesidir. Toplum yeni bir teknolojiyle değişim geçirmiştir; bilinç dijitalleştirilebilir, insan vücutları değiştirilebilir ve ölüm artık daimi değildir. Takeshi Kovacs (Suicide Squad‘tan Joel Kinnaman), yeni dünya düzenine karşı yapılan ayaklanmada yenilen elit yıldızlararası savaşçılardan oluşan bir gruptan sağ çıkan tek askerdir. Kovacs'ın zihni, Laurens Bancroftm (Hap and Leonard‘tan James Purefoy) adında uzun süredir yaşayan inanılmaz zengin bir adam Kovacs'a yeniden yaşama imkanı sunana kadar asırlardır Buz'da hapsolmuştur. Karşılığında Kovacs'ın bir cinayeti çözmesi gerekiyordur.

Diziyi ekranlarımıza yazar-yapımcı Laeta Kalogridis (Alita: Battle AngelShutter Island) ve Emmy ödüllü yönetmen Miguel Sapochnik getiriyor. Dizinin yapımcılığını ise Netflix için Skydance Television üstleniyor.

 

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (2)

Restof- 12/07/2017 07:12

Fragman güzel. Umarım devamı gelir. Elbette alt yazısını bekliyor olacağım.

DayDreamer- 12/08/2017 11:12

Benim de ilgimi çekti, umarım beklentilerimi karşılar.